O nas

Cieszymy się, że odwiedziłeś naszą stronę To oznacza, że tak jak my kochasz podróże, dlatego z przyjemnością pomożemy Ci w wyborze najlepszej oferty.

Jesteśmy małżeństwem polsko-egipskim, które połączyła miłość do podróżowania Wiele lat doświadczenia w turystyce od strony organizacyjnej (transfery, odprawy na lotniskach, meldowanie w hotelach, pilotowanie wycieczek) zaowocowało doskonałą znajomością branży turystycznej. Znamy dobrze potrzeby ludzi spragnionych słońca Postanowiliśmy nasze doświadczenie w turystyce i pasję podróżowania połączyć w jedną całość i tak powstał Royal Tour :) 

Oprócz prywatnych podróży, które najlepiej pozwalają odkrywać świat, podróżujemy również służbowo. Staramy się poznawać jak najwięcej hoteli i kierunków, by mieć bieżące informacje na ich temat. Uczestniczymy w licznych szkoleniach, webinarach, dużo czytamy i podróżujemy również wirtualnie, by odkrywać coraz to nowe horyzonty i zarażać pasją podróżowania Zapraszamy Cię do skorzystania z naszych usług. Mamy nadzieję, że spełnimy wszystkie oczekiwania i zostaniesz z nami na dłużej.

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500